|
TARİHÇEHEDEF VE İLKELERİMİZETKİNLİKLERİMİZFOTO GALERİYÖNETİM KURULU

Elmakent İnşaat Emlak Turizm San.ve Tic.Ltd.Şti. olarak, yaklaşık 10 yıldır farklı, ilginç ve benzersiz mimari çizgiye sahip yapıların olabileceğini kanıtlamak, Samsun’da ve tüm Türkiye’de konut ve proje taleplerini geleceğe taşıyabilmek adına inşaat sektörüne devam etmektedir.

Elmakent İnşaat, yaptığı yatırımlarında, çağın gerektirdiği, bilim, mühendislik mimarisi ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, kalite ve güveni aynı zamanda adalet duygusunu ön planda tutmaktadır. Bu strateji ile hedefini belirleyen Elmakent, kısa sürede inşaat sektörünün öncü firmaları arasında profesyonelliğini kanıtlamıştır.


İnşaat ve gayrimenkul sektöründe edindiğimiz tecrübelerimizi Goldenland Yapı İnşaat Emlak Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi adı altında ortaklarımız Abdulaziz Ali ALMOHAİSEN ve Obaid AL AOFİ ile birlikte Samsun ve Karedeniz bölgesindeki yatırımlarımızı,  başta körfez ülkelerindeki kardeşlerimiz olmak üzere, Asya, Afrika ve diğer ülke kardeşlerimiz ile birlikte ( yatırım gayrimenkul, sağlık turizmi, seyahat turizmi vb...)  siz değerli yaşam ortaklarımızla sürdürmeye karar verdik. 

Goldenland İnşaat Emlak Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi olarak, başta Suudi Arabistan Krallığı olmak üzre birçok körfez ülke işadamları ile inşaat, gayrimenkul ve sağlık turizmi anlaşmaları imzalamış olup, şirket olarak sağlık turizmi ile ilgili, Samsun Medikalpark Hastanesi, FBM Estetik Tıp Merkezi Hayati AKBAŞ hastaneleri ile  ortaklık anlaşmaları yapmıştır. Bu hastaneler Türkiye genelinde kendini kanıtlamış, uluslararası hizmetler vermekte olan kurumsal hastanelerdir.

Web sitemizin tüm hakları GOLDENLAND’a aittir.
Fikir Kulübü
Design & Software